Off Canvas sidebar is empty

Haberler

www.kamatur.org TEKRAR YAYINDA!

İki sene önce yayın hayatına başlayan sitemiz, teknik sorunlar nedeni ile bir süre kapalı kalmak zorunda kaldı. Bu aranın bu kadar uzun olmasını beklemiyorduk, ancak aksilikler ve yaşam şartlarının getirdikleri sonucu biraz uzun bir ayrılık oldu. Sunucu kaynaklı bir sorun yaşadığımız için müdahale şansımız fazla olmadı. Bizde sizler gibi KAMATUR'un biran önce yayına başlayabilmesi için bekledik. Hayatımızdaki gelişmelerden ötürüde bu sürece müdahale etmekte geçiktik. Haziran ayının ortalarında yayınına ara vermek zorunda kaldığımız kamatur.org'u ancak bugün yayına hazır hale getirebildik.

Ve hala daha iyisini yapmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz... Siteyi yayına alırken olabildiğince kaldığımız yerden devam etmeye çalıştık. Ancak bazı bölümlerde kaybettiğimiz verilerde oldu. Örneğin 1500 den fazla resim bulunan Resim Galerisi bir süre daha yayında olamayacak. Profil sayfalarına eski Kullanıcı adınız ve Şifrenizi kullanarak ulaşabiliyorsunuz. Fakat Profilinizdeki Tukum ve Köy bilgileri maalesef silindi. Sizlerinde katkılarıyla tüm eksiklerimizi kısa zamanda tamamlayacağımızı düşünüyoruz.

Kaybettiklerimizin yanında bu zaman süresince siteyi daha iyi ve kullanılabilir hale getirmek için çalıştık. Siteyi gezerken daha hızlı olduğunu ve bazı bölümlerde görsellik ve kullanılabilirlik açısından gelişmeler olduğunu göreceksiniz.

Bununla birlikte biran önce açmak için siteyi açmak için birçok eksikliğin olduğunu da görebilirsiniz. Gördüğünüz eksiklikleri ve istekleriniz bize bildirirseniz en kısa sürede yerine getirmeye çalışacağız.

Sabrınız ve Desteğiniz için teşekkürler.

İsteklerinizi Yorum Formundan, İletişim Bölümünden ve Forumdan bildirebilirsiniz.

kamatur.org

Karaçay Malkar Türkiye

Login

{loadmoduleid ? string:? string:? string:? string:? string:? string:? string:? string:? string:? string:261 ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?}